Rajd Powitanie Wiosny 2026

W sobotę 21.03 spotkaliśmy wiosnę na XLI Rajdzie Ekologicznym „Powitanie Wiosny”

Na czterech trasach uczestniczyło w Rajdzie 470 osób 

Pogoda dopisała, humoru również.

Zakończenie odbyło się w III LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im Marii Dąbrowskiej w Płocku.

Do zobaczenia na kolejnych Rajdach

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>