W sobotę 21.03 spotkaliśmy wiosnę na XLI Rajdzie Ekologicznym „Powitanie Wiosny”
Na czterech trasach uczestniczyło w Rajdzie 470 osób
Pogoda dopisała, humoru również.
Zakończenie odbyło się w III LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im Marii Dąbrowskiej w Płocku.
Do zobaczenia na kolejnych Rajdach




