Miesiąc: marzec 2026

Rajd Powitanie Wiosny 2026

W sobotę 21.03 spotkaliśmy wiosnę na XLI Rajdzie Ekologicznym „Powitanie Wiosny” Na czterech trasach uczestniczyło w Rajdzie 470 osób  Pogoda dopisała, humoru również. Zakończenie odbyło się w III LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im Marii Dąbrowskiej w Płocku. Do zobaczenia na kolejnych Rajdach

XLI Ekologiczny Rajd Powitanie Wiosny

  I. ORGANIZATORZY Komisja Turystyki Pieszej przy Oddziale Miejskim PTTK w Płocku, Przy współpracy SKKT – PTTK „Globtroters” przy III LO im. M. Dąbrowskiej w Płocku. II. CELE RAJDU Popularyzacja kwalifikowanej turystyki pieszej, Aktywny wypoczynek po nauce i pracy, Poznanie szlaków turystycznych okolic Płocka, Upowszechnienie wiedzy o zwyczajach ludowych w Polsce. KOMANDOR RAJDU – Bogdan