Rajd Powitanie Wiosny 2026
W sobotę 21.03 spotkaliśmy wiosnę na XLI Rajdzie Ekologicznym „Powitanie Wiosny” Na czterech trasach uczestniczyło w Rajdzie 470 osób Pogoda dopisała, humoru również. Zakończenie odbyło się w III LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im Marii Dąbrowskiej w Płocku. Do zobaczenia na kolejnych Rajdach
