XL Rajd Ekologiczny „Powitanie Wiosny” 22.03.2025r
I. ORGANIZATORZY Komisja Turystyki Pieszej przy Oddziale Miejskim PTTK w Płocku, SKKT – PTTK „Globtroters” przy III LO im. M. Dąbrowskiej w Płocku. II. CELE RAJDU Uczczenie 75 rocznicy powstania PTTK Popularyzacja kwalifikowanej turystyki pieszej, Aktywny wypoczynek po nauce i pracy, Poznanie szlaków turystycznych okolic Płocka, Upowszechnienie wiedzy o zwyczajach ludowych w Polsce. KOMANDOR RAJDU